Zasady pobytu

Regulamin pobytu w Leśnej Polanie

Pragniemy, aby wszyscy odwiedzający Leśną Polanę czuli się u nas komfortowo, a wyjeżdżając zabrali ze sobą same dobre wspomnienia.
Prosimy naszych Gości o zastosowanie się do poniższych zasad pobytu w Leśnej Polanie. Decyzja o przyjeździe do Nas oznacza, że zapoznali się Państwo z Regulaminem oraz że akceptują go.

Przy zakwaterowaniu goście wręczają gospodarzom dokumenty osobiste (lub paszporty) wszystkich osób objętych rezerwacją w celu zameldowania i płaca resztę kwoty za wykupioną usługę.

Dokumenty będą Państwu zwrócone w ciągu 24h. Doba hotelowa trwa od godz. 14.00 pierwszego dnia do godz. 10.00 ostatniego dnia pobytu. UWAGA – Przedłużenie godzin pobytu bez uzgodnienia skutkuje opłatą za dzień pobytu, zgodnie z cennikiem bez upustów i promocji.

Na ternie obiektu obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów i innych wyrobów 🙂

Nie palimy również w jacuzzi ani w saunie. Wyjątkiem są miejsca wyznaczone przez gospodarzy.

Prosimy nie śmiecić na terenie obiektu.

W trakcie pobytu Goście samodzielnie utrzymują porządek w zajmowanych pomieszczeniach. Zanieczyszczenia lub uszkodzenia uniemożliwiające przyjmowanie następnych gości będą skutkowały obciążeniem za powstałe straty i utracone korzyści, jednak nie mniej niż 3000 pln. Gość powinien poinformować o zauważonych uszkodzeniach w pokoju lub domku, niezwłocznie po jego zajęciu.

Możliwy jest pobyt ze zwierzakiem (za dodatkową opłatą), jednak zwierz nie powinien być agresywny do ludzi i zwierząt - po terenie biega nasz piesek Misia i kotek Assassin.

Właściciel odpowiada za szkody poczynione przez swojego zwierza, a także zobowiązany jest sprzątać pozostawione przez niego nieczystości. Prosimy o pilnowanie, aby zwierzęta nie wchodziły na łóżka i nie spały w pościeli!

Na terenie całego obiektu obowiązuje cisza nocna od 22:00 do 6:00

z wyjątkiem imprez okolicznościowych ustalonych wcześniej z gospodarzami.

Sauna i jacuzzi włączane są na życzenie Gości. Prosimy o wcześniejsze poinformowanie Gospodarza o chęci korzystania z tej strefy relaksu. Do SPA nie będą wpuszczane osoby, których stan wskazuje na nadmierne spożycie alkoholu lub innych środków odurzających, z otwartymi ranami i stanami zapalnymi skóry, których zachowanie stanowi zagrożenie dla innych gości lub Gospodarzy, których stan higieny odbiega od ogólnie przyjętych norm.

Zanieczyszczenie wody w wannie SPA - jacuzzi - powodujące konieczność wymiany wody (bez czyszczenia i napraw) podlega dodatkowej opłacie w wysokości 500 pln.

Parking

Do Państwa dyspozycji oddajemy darmowy, niestrzeżony parking. Właściciel domu nie ponosi odpowiedzialności za pozostawiony samochód oraz znajdujące się w nim mienie.

Rezerwacja pobytu uznawana jest za obowiązującą po wpłacie zaliczki w wysokości 30% należności w przeciągu 48h od dokonania rezerwacji. Pozostałą kwotę należy wpłacić na miejscu w dniu przyjazdu.

W przypadku odwołania rezerwacji zaliczka nie podlega zwrotowi. Jeśli zdecydują się Państwo na przerwanie pobytu wcześniej, nie przysługuje Państwu zwrot zapłaconej kwoty ani obniżenie ceny usługi za niewykorzystany okres.

Dyskrecja

Osobom obcym nie udzielmy żadnych informacji na temat pobytu Gości w naszym domu. Jesteśmy jednak zobowiązani do meldunku każdej osoby.