O Nas

... to całoroczny domek do wynajęcia,

w środku lasu, niedaleko Gór Świętokrzyskich, pomiędzy Sandomierzem a Ostrowcem Świętokrzyskim.
Taka lokalizacja gwarantuje ciszę, spokój i prawdziwy leśny klimat.

Tutaj odpoczniesz od miejskiego zgiełku delektując się niezwykłą ciszą, czystym powietrzem, obcując z naturą pełną dzikiej zwierzyny, spacerując leśnymi duktami. Ranczo w Lesie polecamy turystom szukającym ustronnego miejsca z możliwością szybkiego dojazdu samochodem do atrakcji turystycznych.

Po aktywnie spędzonym dniu zrelaksujesz się w niekrępującym, odosobnionym SPA na powietrzu. Jest tu ogrodowe jacuzzi z gorącą wodą, dyszami powietrznymi i ozonowaniem wody. Korzystanie ze SPA jest możliwe przez CAŁY ROK. W otoczeniu znajduje się do dyspozycji miejsce na ognisko, grill, mini plac zabaw dla dzieci, boisko, taras, z którego można podziwiać zachodzące słońce sącząc na przykład pyszne drinki.

Domek pomieści do 11 osób w komfortowych warunkach.

Ogrodowe jacuzzi i domek są do wynajęcia przez cały rok.

Położenie naszego domku to miejsce w środku lasów, 2 km od zwartej zabudowy, brak tutaj sąsiadów i hałasu. Do najbliższego sklepu 2,5 km, do najbliższych sąsiadów 2 km. Jest to prawdziwy domek na pustkowiu do wynajęcia.

Samodzielny domek dla 8/11 osób z drewnianym wykończeniem wewnątrz. Domek składa się z salonu, jadalni z dużym stołem, w pełni wyposażoną kuchenią (czajnik, lodówka, kuchenka mikrofalowa, naczynia, sztućce, garnki, płyta grzewcza do gotowania). Znajduje się tu także stary piec kaflowy opalany drewnem, służący (jako atrakcja) jako ogrzewanie lub jako kuchnia do gotowania. Na parterze znajdują się jeszcze: łazienka z prysznicem, WC, mała sypialnia, przedsionek oraz taras. Na piętrze znajdują się dwie sypialnie z łożami małżeńskimi i dodatkowymi łóżkami. Całkowita powierzchnia domku to 80 m2.
Domek jest całoroczny, z centralnym ogrzewaniem. Palenie w piecu jest tylko przyjemnym dodatkiem.

Ranczo w Lesie znajduje się w niedalekiej odległości od największych miast w Polsce: Warszawa – 190 km, Kraków – 180 km, Lublin - 100 km, Rzeszów – 120 km.

Ponadto w promieniu ok. 30km znajdują się największe atrakcje województwa świętokrzyskiego.

ATRAKCJE I TURYSTYKA W REGIONIE